Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veliké poděkování

Edita S., 25. 1. 2018 11:22

Milá paní Jano, chci Vám alespoň touto cestou poděkovat za Vaši pomoc.
Četla a slyšela jsem na Vás jen samou chválu. Obrátila jsem se na Vás v prosinci s prosbou o pomoc. A i když jste věděla, že nejsem ,,Vaše pečovatelka,, ale pracuji u konkurence, tak jste mi velice ochotně a nezištně pomohla. Nechci tady nikoho kritizovat, ale agentura, u které musím ještě nějakou dobu pracovat, se k pečovatelkám nechová zrovna nejlépe. Bohužel jsem ale s nimi podepsala smlouvu, která se ukázala být až v praxi jako velice nevýhodná. Poradila jste mi dobře, za což jsem Vám opravdu vděčná. Je vidět, že jste profík a hlavně jste velice milá. Jakmile mi tady skončí smlouva, ihned se Vám ozvu. Ještě jednou děkuji a těším se na spolupráci.

Poděkování

Mel, 6. 11. 2017 20:23

“Chtěla bych se připojit k poděkování paní Večeřové.Její přístup k pečovatelkám je perfektní.Kdykoliv, jak se říká je po ruce.Zajímá se i o naše zájmy at jsme jako pečovatelky spokojené.Pracovala jsem pod různými agenturami,ale takový přístup neznám jako má ona.Naši práce si váží.Proto jí přeji at má hodně klientů a hodně spokojených pečovatelek.Vaše spokojená a vděčná pečovatelka Mel.”

anonymus

xxx, 31. 10. 2017 10:19

Dobrý den přál bych si,aby moje žena ukončila veškeré aktivity s agenturou všechno jenom spěje k rozpadu manželství. Poslední dobou jenom minimum doma a pořad někde pryč.

anonymus ???

jana, 1. 11. 2017 13:12

Milý pisateli anonyme !!! nebudu Tě zde veřejně jmenovat, ale snad bude stačit, když napíši dobrý den anonyme z ulice Zámečnická 592 z města Příbor 742 58....je mi líto, ale svoje problémy si musíš vyřešit sám. Jestli nechceš, aby tvoje partnerka pracovala, musíš si to vyjasnit s ní a nepsat nám, co si nepřeješ. Tvoje partnerka je svéprávná osoba a tudíž se rozhoduje svobodně. Nejsem Teta Saly, abych to řešila za tebe. A promiň to tykání, ale nehodlám Vy - kat nikomu, kdo se stydí podepsat. Přeji pevné zdraví.

DĚKUJI

Dvorakova, 27. 7. 2017 11:35

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI ZA VAŠE VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ, CHOVÁNÍ,JSTE ÚŽASNÁ HODNÁ PANÍ. MOC DĚKUJI A PŘEJI VÁM VŠE JEN DOBRÉ I VAŠÍ RODINKE.

S ÚCTOU A S VDĚKOU DVOŘÁKOVÁ M.

PALCE NAHORŮ !! S VELKOU JEDNIČKOU 1

MAGDALÉNA, OLOMOUC.11.05.2017, 12. 5. 2017 8:16

DOBRÝ DEN PANÍ VEČEŘOVÁ. MOC DĚKUJI ZA PVZBUDIVÉ SLOVÁ V MÉ VELKÉ TĚŽKÉ CHVÍLI, KDY JSEM PROŽÍVALA NEJHORŠÍ DNY.VÁŠ PŘÍSTUP I TO, ŽE JSTE MI NAPSALA PÁR SLOV,ALE - ŠLECHETNÉ- LIDSKÉ-TY SLOVA--TAK TEPLÉ POVZBUDIVÉ ÚPŘIMNÉ A PODRŽELI MNĚ NAD VODOU.. LEBO JSTE MI DÁVALA DŮVĚRŮ A ŽE NA MNĚ MYSLÍTE A ČEKÁTE MNĚ K RODINKE,BYLO TO OD VÁS MOC PROFESIONÁLNÍ A ÚPŘIMNÝ.MÁM VÁS VE VELKÉ ÚCTĚ A MÁM VÁS RÁDA.JSTE NA SPRÁVNÍM MÍSTĚ - PROFESIONALITA-PŘÍSTUP-VYSTUPOVÁNÍ-POROZUMĚNÍ-OHLEDUPLNOST A OCHOTA JE VAŠE KRÉDO:NÁS OŠETŘOVATELKY PODRŽET V NAŠÍ TÍSNÍ A TAKÉ VAŠE ÚCTA K NÁM. A MI TO OŠETŘOVATELKY CÍTÍME.
DĚKUJI MOC A TĚŠÍM SE NÁSTUP UŽ!! DO ZAMĚSTNÁNÍ-NA POZICI: OŠETŘOVATELKA SENIORŮ, PROFESIU, KTEROU MÁM TAK RÁDA. K MÉ RODINKE KDE JSEM BYLA . VÁM,,JEŠTĚ JEDNOU A TISÍCEKRÁT DĚKUJI ZA VŠECHNO-PŘEJI VÁM I VAŠÍ CTĚNÉ RODINKE PEVNÉ ZDRAVÍ,SIL A BOŽÍHO POŽEHNÁNÍ. S VELKOU ÚCTOU K VÁM MAGDALÉNA. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI.

jen normálně obyčený pozdrav

Olga z Valašska, 13. 1. 2017 15:47

Jani, posílám hodně pozdravů z Norinberka. Dřív jsem se nedostala k počítači, chybělo mi ještě připojení. Rodina je bezvadná a oma taky. Jsem moc ráda za super rodinu a za vaše rychlé jednání. Děkuji moc, moc, moc a zdravím vás do Brna. Olinka :-)

POCHVALA

MAGDALÉNA, 21. 11. 2016 20:02

DOBRÝ DEN. RÁDA A ZE SRDCE CHCI PODĚKOVAT PANÍ VEČEŘOVÉ JANĚ ZA VELKOU SNAHU OCHOTU A VSTŘÍCNOST.PANÍ VEČEŘOVÁ MI NAŠLA PRÁCI PEČOVATELKY V NĚMECKU ZA PÁR HODIN--NE--DNY. JE VELIKÁ MOŽNOST PŘES NÍ SE ZAMĚSTNAT. CO SE TÝKÁ NÁSTUPU DO RODINKY-VYBAVÍ I TO, KTERÝ BUS NEBO VLAK JEDE DO STANICE K RODINKÁM.JSEM MOC RÁDA ŽE JSEM NAŠLA PŘES INTERNET DOBROU-- KVALITNOU -SPROSTŘEDKOVATELSKOU AGENTURU,NA KTEROU JE VELKÝ SPOLEH. MOC DĚKUJI PANÍ VEČEŘOVÁ.PŘEJI VÁM PEVNÉHO ZDRAVÍČKA I VAŠÍ RODINKE.S ÚCTOU MAGDALÉNA.
S ÚCTOU MAGDALÉNA.

Palecek nahoru pro pani Vecerovou a jeji agenturu...)))

Bohunka.nebo taky Bonnie.)), 22. 9. 2016 8:31

Mila nase pani Jano..Jeste jednou moc dekuji za duveru a taky povzbuzeni,ale hlavne za vas profesionalni a vyborny pristup ke svym pecovatelkam...po ne prilis prijemnych ,zkusenostech z jinou agenturou,jsem jen z obavama zavolala vam ,a vyplatilo se..Dekuji..nejen že jste mne povzbudila at to nevzdavam ale hlavne,,praci na kterou jsem cekala doma 2 mesice jste zaridila za 2::DNY..pro mne malem zazrak ,pro vas normalni prac.napln..))))Dekuji .Jste vzdy mila a pozitivni a to v dnesni dobe schazi vsem..krasne dnicky a usmev na tvari ze srdce preje Bohunka Krocilova,,ted v Norimberku..vase spokojena pecovatelka..

Poděkování

Lucie Röslerová, 29. 6. 2016 17:16

Lucie Röslerová: “Chtěla bych velice poděkovat paní Večeřové za skvělý přístup ke svým pečovatelkám. V případě potřeby je kdykoli k dispozici a vždy ráda poradí a pomůže. Moc děkuji za Váš přístup. Také přeji mnoho pracovních úspěchů a hlavně spokojené klienty. Vaše spokojená pečovatelka Lucie”
29. června

Poděkování Vám paní Večeřová

Jarka Plzeň, 23. 2. 2016 12:55

Paní Večeřová,

děkuji Vám za zprostředkování práce pečovatelky v Německu.Pracuji zde již skoro 9 let v rodinách,ale musím říct,že s takovým starostlivým přístupen agentury jsem se ještě nesetkala. Moc Vám děkuji

pre milucku pani Janku

Maria od Kosic, 23. 2. 2016 12:35

Pani Janka, vy jste ozajsno laskavy clovek. Dakujem vam za veskeru pomoc a ochotu. Rodina je mila a ustretova, aj klientka je fajn. Este raz velika vdaka vam.

Poděkovaní Jane Večeřové

Jarmila Bed., 17. 10. 2015 10:15

Dobrý den Jani,
Jsem ráda, že jsem našla Vaši agenturu a potkala Vás milou a vstřícnou osobu, která mi ve všem okamžitě pomohla. Velice si vážím spolupráce s Vámi a mohu Vaši agenturu vřele doporučit. Na Vaší agentuře se mi líbí, že navštěvujete rodiny a tak pečovatelka ví předem, kam pujde a vy jí najdete místo, které ji vyhovuje a předcházíte tímto potenciálním nedorozuměním. Vždy jste mi našla místo, které mi naprosto vyhovuje. Neměnila bych!!! Moc Vám děkuji a novým pečovatelkám vřele doporučuji!!!

Děkuji vám

Ježková Pavluša, 11. 6. 2015 22:05

Ne vlastní vinou jsem se dostala do finančích nesnází. Náhodou jsem našla kontakt na vás, oslovila jsem vás a nelituji. Udělala jsem ten nejlepší krok. Moc jste mi Jani pomohla, našli jste mi v Německu dobrou rodinu, kde se mohu starat o velice hodného dědu. Pomáhá mi i s němčinou. Věřím, že vás nezklamu. Moc, moc vám děkuji.

moc děkuji

Liduš Pink., 20. 3. 2015 18:35

Dobrý večer p. Večeřová, děkuji vám předem že jste mi vyšla vstříct .
Moc vám za to děkuji a snad jsem vám nespůsobila velké starosti. Přehlédla jsem platnot mojeho řidičáku. Hned si to vyřídím a dám vědět abych se mohla vrátit zpět k p.Uršule jak jsem byla.Pokud by to bylo možné vrátit se zpět byla bych vám moc vděčná bo v té rodině se mi moc líbilo.

poděkování

Eva S., 5. 12. 2014 11:38

Dobrý den ,jsem spokojena ,zároveň chci poděkovat.
Jde o seriozní agenturu. O erudovanou zdr.sestru s 35 letou praxí české zdravotnictví nestálo.
Čím víc umíte a máte specializace ,jste pro lékaře moc drahá. Tak jsem musela jít tam ,kde o mě stojí. Proto chci Janě poděkovat, že mi pomohla v začátku . Moje díky Jani. Eva Smetanová.

Pečovatelka Německo

Helena Šimková, 29. 5. 2014 20:51

Dobrý den pani Večeřová ,vyzkoušela jsem několik agentur a zjistila jsem ,že vy reagujete okamžitě a nejste arogantní jako pražské agentury.Můžete mi najít práci jen jednoho pacienta? Děkuji Helena Šimková Omlouvám se Vám

Výborná agentura

Helena D, 20. 11. 2014 11:55

Není třeba se moc rozepisovat, naprosto seriózní agentura, spolehlivá, důvěryhodná, taktní,....atd. veškerá superlativa.
Podnikám již 18let, tak o podnikatelském prostředí vím celkem
mnoho, proto p. Večeřovou jakožto českou agenturu coby zprostředkovatelskou agenturu pro činnost pečovatelského personálu ve spolupráci s německou agenturou musím jen pochválit a doporučit.

Hodnocení a poděkování

Hana Miklovičova, 29. 10. 2014 13:41

Chci touto cestou podekovat paní Janě Večeřové.Jsou to již pomalu čtyři roky ,kdy jsem se rozhodla pro práci pečovatelky v Německu.Procházela jsem na interneru různé agentury a nabídky a skončila u její agentury-nelituji-Je to příjemná paní,dá se sní normálně povykládat o všem ne jenom o práci.Pro mě je kontakt s domovem velmi důležitý at je to moje rodina nebo paní Večeřová.Je velice lidská a má pochopení pro naše jak pracovní tak rodinné problemy.Ještě jednou děkuji.

Doporučení

Hana P, 24. 9. 2014 12:38

Práce pečovatelky se stala mým životním posláním. Jsem velice ráda, že jsem poznala paní Janu Večeřovou a že s ní mohu spolupracovat, protože je skvělá a já jsem si tak splnila svůj sen - pracovat v této profesi. Práce paní Jany Večeřové je na vysoké úrovni, má perfektní jednání, přístup ke klientům, pohotovost poradit, je obětavá, rychlá, trpělivá, vstřícná, milá, klient se cítí bezpečně.
Spolupráci s p.Večeřovou rozhodně doporučuji. Hana P.