Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jen pochvaly (?)

Jana, 11. 8. 2018 16:13

Dobrý den přeji, rubrika "komentáře" smysl nemá, neboť se zde nechávají jen pozitiva a slova chvály, negativní ohlasy jsou okamžitě smazány!!
S přístupem Vaší firmy jsem nebyla spokojená vůbec, máte samé velice náročné klienty, pracuje se za almužnu a v rodině pak jen chabá "slova útěchy" a VYDRŽTE, to je vše.

V přepočtu pracujeme jen za 5 EUR/hod., to už je lépe honorována práce uklízečky v ČR a klid!
Nejedná se jen o můj názor, vyslechla jsem si spousty pečovatelek s negativními ohlasy na Vaší firmu.

Navíc nemáte ani koncesi na zprostředkování práce a vybíráte poplatky nezákonně!!

Příspěvek bude stejně ihned smazán, to je mi předem jasné.

Re: Jen pochvaly (?)

jana, 11. 8. 2018 21:56

Odpověď pro Vás :
Nebudu psát dobrý den p.Jano, protože se Jana nejmenujete. Asi se divíte, jak to vím. U komentářů se totiž ukáže něco, co vidím jenom já. Na svůj názor máte samozřejmě názor, ale proč se bojíte podepsat ? Proč si za svým názorem nestojíte ? A proč vystupujete pod jménem Jana, když víte, že skutečnost je jiná.
Abych tedy upřesnila to, co píšete.

1. před každým odjezdem do rodiny má zájemkyně OSVČ podrobné info o klientovi, upřesnění platu, který je v rozmezí od 60 - 80eur na den a také kontakt na stávající paní, která u klienta je před Vámi, takže máte možnost zavolat ji a vše si ověřit sama. Pokud se Vám to nelíbí, můžete říci, že klienta nechcete a dostanete jinou nabídku. Všichni v tomto kole jsme OSVČ a nikdo nikoho nenutí, aby dělal něco, co nechce. Tedy ani Vás ne. Nebo Vám snad někdo držel nůž pod krkem a říkal, že musíte ?

2. dobře víte, že pokud se náhodou nějaký problém vyskytne, kolegyně z agentury v Německu ihned vše řeší. Také do rodiny jede.

3. jestli náhodou klient vyžaduje péči více, než 2x v noci, dostanete na ten den příplatek 10 eur.

4. po těch letech, co tuto činnost děláme, máme tu praxi, že pokud se u nás o práci jako OSVČ hlásí někdo, kdo ,,migruje,, z agentury do agentury a všude jen říká, že ta či ona agentura není dobrá, zkuste se zamyslet, kde je chyba ! Myslíte, že problém je v agenturách ? Já si tohle rozhodně nemyslím. A jestli se nám nějaká taková osoba hlásí, rovnou říkáme NE, není rodina pro Vás. Potom se píši ANONYMNÍ příspěvky. To svědčí o charakteru člověka.

5. spolupracujeme s lidmi, kteří jsou u nás od roku 2010
a jinam jít nechtějí, protože jsou u nás spokojeni.

6. zmiňujete se o osobách, které nepěly chválu na nás. Nedivím se. Kdo je dobrý zůstane a má další nabídky, ale kdo v rodině jen pije alkohol a ještě leží v 10 hodin ráno v posteli a kdy klient od rána 08:00 volá o pomoc, pak se nesmíte divit, že další rodina rozhodně nebude. Nebo kdy se v rodině něco prokazatelně ztratilo zrovna v době, kdy tam byla opatrovnice s klientem sama 30 dnů. Takových neschopných a problémových pomocnic je bohužel dost. Těm opravdu nezbude, než jenom pomlouvat.

7. píšete něco o tom, že nemám koncese na zprostředkování práce poplatka vybírám nezakonně. Trochu si plete pojmy a je vidět, že se asi moc nevyznáte. Takže si Vám dovolím něco vysvětlit :
Jak jsem již napsala, všichni v tomto kole jsme OSVČ. Pracovní smlouva je podepsaná mezi Vámi a rodinou klienta. Ne mezi Vámi a žádnou agenturou. ˇVyplácí Vás sama rodina na základě faktury, kterou rodině Vy sama vystavíte.
Čili nejedná se o přímé zprostředkování práce a nedochází zde ani k uzavírání pracovněprávních vztahů. Takže nedochází k porušení ust. § 14 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. Na základě podepsaného prohlášení o provizi mezi mnou a Vámi, jakožto oběma OSVČ, mohu poplatek vyžadovat. Je jenom na Vás, jestli s tím budete souhlasit, dobrovolně podepíšete a potom můžeme spolupracovat stále jako OSVČ. A nebo provizi platit nechce a najdete si jinou pracovní možnost sama.
A pokud by se o pracovněprávní vztah jednalo a Vy by jste nejela jako OSVČ, ale pouze na dohodu apod., potom od Vás nikdo nesmí žádný poplatek vyžadovat.
Už Vám je tedy vše jasné ? A mohu zde napsat celé Vaše jméno nebo to necháme v klidu ? Zdravím Vás a ať se Vám daří.

Re: Milý ANONYME - DODATEK

jana, 11. 8. 2018 22:28

Přece jen mi to nedá a místo zveřejnění tvého jména napíši alespoň část tvé odesílací polohy 49°45'00.0"N 15°.........
A ta říčka Sázavka, dá se v ní koupat ? Stačí ti to ? Nechce se mi už ti Vykat...

Pochvala a rozloučení

Hanka, 10. 7. 2018 19:38

Paní Jaičko, je mi moc líto, že po těch letech naši pohodové spolupráce jsem musela skočit. Jste velice milý člověk a vždycky jste mi poradila dobře. Tímto děkuji za všechno a přeji vám oběma jen šikovné pečovatelky.

Veliké poděkování

Edita S., 25. 1. 2018 11:22

Milá paní Jano, chci Vám alespoň touto cestou poděkovat za Vaši pomoc.
Četla a slyšela jsem na Vás jen samou chválu. Obrátila jsem se na Vás v prosinci s prosbou o pomoc. A i když jste věděla, že nejsem ,,Vaše pečovatelka,, ale pracuji u konkurence, tak jste mi velice ochotně a nezištně pomohla. Nechci tady nikoho kritizovat, ale agentura, u které musím ještě nějakou dobu pracovat, se k pečovatelkám nechová zrovna nejlépe. Bohužel jsem ale s nimi podepsala smlouvu, která se ukázala být až v praxi jako velice nevýhodná. Poradila jste mi dobře, za což jsem Vám opravdu vděčná. Je vidět, že jste profík a hlavně jste velice milá. Jakmile mi tady skončí smlouva, ihned se Vám ozvu. Ještě jednou děkuji a těším se na spolupráci.

Poděkování

Mel, 6. 11. 2017 20:23

“Chtěla bych se připojit k poděkování paní Večeřové.Její přístup k pečovatelkám je perfektní.Kdykoliv, jak se říká je po ruce.Zajímá se i o naše zájmy at jsme jako pečovatelky spokojené.Pracovala jsem pod různými agenturami,ale takový přístup neznám jako má ona.Naši práce si váží.Proto jí přeji at má hodně klientů a hodně spokojených pečovatelek.Vaše spokojená a vděčná pečovatelka Mel.”

anonymus

xxx, 31. 10. 2017 10:19

Dobrý den přál bych si,aby moje žena ukončila veškeré aktivity s agenturou všechno jenom spěje k rozpadu manželství. Poslední dobou jenom minimum doma a pořad někde pryč.

anonymus ???

jana, 1. 11. 2017 13:12

Milý pisateli anonyme !!! nebudu Tě zde veřejně jmenovat, ale snad bude stačit, když napíši dobrý den anonyme z ulice Zámečnická 592 z města Příbor 742 58....je mi líto, ale svoje problémy si musíš vyřešit sám. Jestli nechceš, aby tvoje partnerka pracovala, musíš si to vyjasnit s ní a nepsat nám, co si nepřeješ. Tvoje partnerka je svéprávná osoba a tudíž se rozhoduje svobodně. Nejsem Teta Saly, abych to řešila za tebe. A promiň to tykání, ale nehodlám Vy - kat nikomu, kdo se stydí podepsat. Přeji pevné zdraví.

DĚKUJI

Dvorakova, 27. 7. 2017 11:35

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI ZA VAŠE VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ, CHOVÁNÍ,JSTE ÚŽASNÁ HODNÁ PANÍ. MOC DĚKUJI A PŘEJI VÁM VŠE JEN DOBRÉ I VAŠÍ RODINKE.

S ÚCTOU A S VDĚKOU DVOŘÁKOVÁ M.

PALCE NAHORŮ !! S VELKOU JEDNIČKOU 1

MAGDALÉNA, OLOMOUC.11.05.2017, 12. 5. 2017 8:16

DOBRÝ DEN PANÍ VEČEŘOVÁ. MOC DĚKUJI ZA PVZBUDIVÉ SLOVÁ V MÉ VELKÉ TĚŽKÉ CHVÍLI, KDY JSEM PROŽÍVALA NEJHORŠÍ DNY.VÁŠ PŘÍSTUP I TO, ŽE JSTE MI NAPSALA PÁR SLOV,ALE - ŠLECHETNÉ- LIDSKÉ-TY SLOVA--TAK TEPLÉ POVZBUDIVÉ ÚPŘIMNÉ A PODRŽELI MNĚ NAD VODOU.. LEBO JSTE MI DÁVALA DŮVĚRŮ A ŽE NA MNĚ MYSLÍTE A ČEKÁTE MNĚ K RODINKE,BYLO TO OD VÁS MOC PROFESIONÁLNÍ A ÚPŘIMNÝ.MÁM VÁS VE VELKÉ ÚCTĚ A MÁM VÁS RÁDA.JSTE NA SPRÁVNÍM MÍSTĚ - PROFESIONALITA-PŘÍSTUP-VYSTUPOVÁNÍ-POROZUMĚNÍ-OHLEDUPLNOST A OCHOTA JE VAŠE KRÉDO:NÁS OŠETŘOVATELKY PODRŽET V NAŠÍ TÍSNÍ A TAKÉ VAŠE ÚCTA K NÁM. A MI TO OŠETŘOVATELKY CÍTÍME.
DĚKUJI MOC A TĚŠÍM SE NÁSTUP UŽ!! DO ZAMĚSTNÁNÍ-NA POZICI: OŠETŘOVATELKA SENIORŮ, PROFESIU, KTEROU MÁM TAK RÁDA. K MÉ RODINKE KDE JSEM BYLA . VÁM,,JEŠTĚ JEDNOU A TISÍCEKRÁT DĚKUJI ZA VŠECHNO-PŘEJI VÁM I VAŠÍ CTĚNÉ RODINKE PEVNÉ ZDRAVÍ,SIL A BOŽÍHO POŽEHNÁNÍ. S VELKOU ÚCTOU K VÁM MAGDALÉNA. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI.

jen normálně obyčený pozdrav

Olga z Valašska, 13. 1. 2017 15:47

Jani, posílám hodně pozdravů z Norinberka. Dřív jsem se nedostala k počítači, chybělo mi ještě připojení. Rodina je bezvadná a oma taky. Jsem moc ráda za super rodinu a za vaše rychlé jednání. Děkuji moc, moc, moc a zdravím vás do Brna. Olinka :-)

POCHVALA

MAGDALÉNA, 21. 11. 2016 20:02

DOBRÝ DEN. RÁDA A ZE SRDCE CHCI PODĚKOVAT PANÍ VEČEŘOVÉ JANĚ ZA VELKOU SNAHU OCHOTU A VSTŘÍCNOST.PANÍ VEČEŘOVÁ MI NAŠLA PRÁCI PEČOVATELKY V NĚMECKU ZA PÁR HODIN--NE--DNY. JE VELIKÁ MOŽNOST PŘES NÍ SE ZAMĚSTNAT. CO SE TÝKÁ NÁSTUPU DO RODINKY-VYBAVÍ I TO, KTERÝ BUS NEBO VLAK JEDE DO STANICE K RODINKÁM.JSEM MOC RÁDA ŽE JSEM NAŠLA PŘES INTERNET DOBROU-- KVALITNOU -SPROSTŘEDKOVATELSKOU AGENTURU,NA KTEROU JE VELKÝ SPOLEH. MOC DĚKUJI PANÍ VEČEŘOVÁ.PŘEJI VÁM PEVNÉHO ZDRAVÍČKA I VAŠÍ RODINKE.S ÚCTOU MAGDALÉNA.
S ÚCTOU MAGDALÉNA.

Palecek nahoru pro pani Vecerovou a jeji agenturu...)))

Bohunka.nebo taky Bonnie.)), 22. 9. 2016 8:31

Mila nase pani Jano..Jeste jednou moc dekuji za duveru a taky povzbuzeni,ale hlavne za vas profesionalni a vyborny pristup ke svym pecovatelkam...po ne prilis prijemnych ,zkusenostech z jinou agenturou,jsem jen z obavama zavolala vam ,a vyplatilo se..Dekuji..nejen že jste mne povzbudila at to nevzdavam ale hlavne,,praci na kterou jsem cekala doma 2 mesice jste zaridila za 2::DNY..pro mne malem zazrak ,pro vas normalni prac.napln..))))Dekuji .Jste vzdy mila a pozitivni a to v dnesni dobe schazi vsem..krasne dnicky a usmev na tvari ze srdce preje Bohunka Krocilova,,ted v Norimberku..vase spokojena pecovatelka..

Poděkování

Lucie Röslerová, 29. 6. 2016 17:16

Lucie Röslerová: “Chtěla bych velice poděkovat paní Večeřové za skvělý přístup ke svým pečovatelkám. V případě potřeby je kdykoli k dispozici a vždy ráda poradí a pomůže. Moc děkuji za Váš přístup. Také přeji mnoho pracovních úspěchů a hlavně spokojené klienty. Vaše spokojená pečovatelka Lucie”
29. června

Poděkování Vám paní Večeřová

Jarka Plzeň, 23. 2. 2016 12:55

Paní Večeřová,

děkuji Vám za zprostředkování práce pečovatelky v Německu.Pracuji zde již skoro 9 let v rodinách,ale musím říct,že s takovým starostlivým přístupen agentury jsem se ještě nesetkala. Moc Vám děkuji

pre milucku pani Janku

Maria od Kosic, 23. 2. 2016 12:35

Pani Janka, vy jste ozajsno laskavy clovek. Dakujem vam za veskeru pomoc a ochotu. Rodina je mila a ustretova, aj klientka je fajn. Este raz velika vdaka vam.

Poděkovaní Jane Večeřové

Jarmila Bed., 17. 10. 2015 10:15

Dobrý den Jani,
Jsem ráda, že jsem našla Vaši agenturu a potkala Vás milou a vstřícnou osobu, která mi ve všem okamžitě pomohla. Velice si vážím spolupráce s Vámi a mohu Vaši agenturu vřele doporučit. Na Vaší agentuře se mi líbí, že navštěvujete rodiny a tak pečovatelka ví předem, kam pujde a vy jí najdete místo, které ji vyhovuje a předcházíte tímto potenciálním nedorozuměním. Vždy jste mi našla místo, které mi naprosto vyhovuje. Neměnila bych!!! Moc Vám děkuji a novým pečovatelkám vřele doporučuji!!!

Děkuji vám

Ježková Pavluša, 11. 6. 2015 22:05

Ne vlastní vinou jsem se dostala do finančích nesnází. Náhodou jsem našla kontakt na vás, oslovila jsem vás a nelituji. Udělala jsem ten nejlepší krok. Moc jste mi Jani pomohla, našli jste mi v Německu dobrou rodinu, kde se mohu starat o velice hodného dědu. Pomáhá mi i s němčinou. Věřím, že vás nezklamu. Moc, moc vám děkuji.

moc děkuji

Liduš Pink., 20. 3. 2015 18:35

Dobrý večer p. Večeřová, děkuji vám předem že jste mi vyšla vstříct .
Moc vám za to děkuji a snad jsem vám nespůsobila velké starosti. Přehlédla jsem platnot mojeho řidičáku. Hned si to vyřídím a dám vědět abych se mohla vrátit zpět k p.Uršule jak jsem byla.Pokud by to bylo možné vrátit se zpět byla bych vám moc vděčná bo v té rodině se mi moc líbilo.

poděkování

Eva S., 5. 12. 2014 11:38

Dobrý den ,jsem spokojena ,zároveň chci poděkovat.
Jde o seriozní agenturu. O erudovanou zdr.sestru s 35 letou praxí české zdravotnictví nestálo.
Čím víc umíte a máte specializace ,jste pro lékaře moc drahá. Tak jsem musela jít tam ,kde o mě stojí. Proto chci Janě poděkovat, že mi pomohla v začátku . Moje díky Jani. Eva Smetanová.