Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velmi příjemné překvapení

Jitka Šikulová, 25. 3. 2011 18:25

Dobrý den, jaké bylo moje překvapení, když jsem požádala paní Večeřovou o informace ohledně práce v zahraničí? Velice příjemné!!! Paní Večeřová, nejen, že mi vše fundovaně vysvětlila, zaslala potřebné podklady, ale ještě k tomu přidala milý, vstřícný přístup, který v této "zvláštní" době potěší. Kdyby se takto chovalo více lidí, to by se nám pracovalo, spolupracovalo, žilo.

Velmi příjemná spolupráce

Eva Písecká, 3. 3. 2011 19:35

Dobrý den. Ráda bych se s vámi podělila o moje zkušenosti se spoluprací s agenturou paní Večeřové. Spolupracuji s paní Večeřovou od loňského roku. Zajímám se péčí o seniory a hledala jsem práci pečovatelky v Německu. Byla jsem ale zároveň časově limitovaná z důvodu mých studií v ČR. Paní Večeřová mi vždy trpělivě a velmi mile vycházela vstříc a vyhledávala mi práci tak, abych se mohla vracet do ČR na termíny mých přednášek a zkoušek. Pokud se při práci v Německé rodině objevil nějaký problém, vždy ho se mnou okamžitě řešila a vždy mi velmi ochotně a mile pomohla. Ráda bych touto cestou paní Večeřové poděkovala. Je vždy velmi milá a nikdy mi nedala nejevo, že ji zbytečně obtěžuji mými dotazy a prosbami. Dostala jsem a stále dostávám od paní Večeřové důležité rady a podporu v další práci se seniory v Nemecku. Paní Večeřová pracuje profesionálně a zároveň velmi lidsky. Jsem ráda, že jsem v dnešní době narazila na tuto poctivou sprostředkovací agenturu. EP.

Milý človíček

lenca, 25. 2. 2011 13:56

Spolupráce s paní Večeřovou byla skvělá. Kdykoliv jsem se na ní obrátila, byla velmi vstřícná a snažila se co nejdříve vyhovět, případný problém promptně vyřešit. Určitě s ní zase ráda budu spolupracovat, protože je to moc milý človíček, blízký i mé dušičce


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4