Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

Lucie, 3. 5. 2011 17:58

Paní Večeřová, chci vám tímto poděkovat za zajištění rodiny. Původně jsem nechtěla práci na ŽL, ale všechno jste mi vysvětlila a zjistila jsem, že to nic není. V rodině jsem spokojená, paní Herta je velice milá babička. Moc vám děkuji za vaše vstřícné jednání, ochotu a velikou trpělivost. Mohu vás všem jen doporučit.

oprava

pavlushaa, 21. 4. 2011 11:54

KOMUNIKOVAT :-)))

Díky

pavlushaa, 21. 4. 2011 11:49

Chtěla bych poděkovat p. Večeřové,za její lidský přístup k mému problému a jak jsem si přečetla,tak nejen k mému.Jsem velice ráda,že jsem na ní narazila a mohla s ní spolupracovat.Díky...

Pomáhejte druhým

Katka, 2. 4. 2011 9:41

Pěkný den všem. Velmi ráda se podělím se svými pozitivními zkušenostmi se zprostředkováním práce v Německu prostřednictvím agentury paní Večeřové. Péčí o seniory se profesionálně zabývám pět let a tato práce se stala zárověň i mým životním posláním. Jelikož mám již delší dobu zájem nabýt zkušeností v této profesi v Německu, obrátila jsem se na paní Večeřovou s prosbou o spolupráci. Od samého počátku byla velmi vstřícná a obětavá, do detailů se postarala o všechny náležitosti a v neuvěřitelně krátkém čase(za pouhých sedm dnů) jsem měla sbaleno na cestu k rodince a jejich seniorce. Německé rodiny naši pomoc skutečně potřebují a stojí o ni, proto pokud chcete pomáhat druhým, s klidem a důvěrou se na paní Večeřovou obraťte, s čistým svědomím ji mohu z celého srdce doporučit.Je to výjimečný člověk dnešní chaotické doby.
Hodně štěstí!!!

Velmi příjemné překvapení

Jitka Šikulová, 25. 3. 2011 18:25

Dobrý den, jaké bylo moje překvapení, když jsem požádala paní Večeřovou o informace ohledně práce v zahraničí? Velice příjemné!!! Paní Večeřová, nejen, že mi vše fundovaně vysvětlila, zaslala potřebné podklady, ale ještě k tomu přidala milý, vstřícný přístup, který v této "zvláštní" době potěší. Kdyby se takto chovalo více lidí, to by se nám pracovalo, spolupracovalo, žilo.

Velmi příjemná spolupráce

Eva Písecká, 3. 3. 2011 19:35

Dobrý den. Ráda bych se s vámi podělila o moje zkušenosti se spoluprací s agenturou paní Večeřové. Spolupracuji s paní Večeřovou od loňského roku. Zajímám se péčí o seniory a hledala jsem práci pečovatelky v Německu. Byla jsem ale zároveň časově limitovaná z důvodu mých studií v ČR. Paní Večeřová mi vždy trpělivě a velmi mile vycházela vstříc a vyhledávala mi práci tak, abych se mohla vracet do ČR na termíny mých přednášek a zkoušek. Pokud se při práci v Německé rodině objevil nějaký problém, vždy ho se mnou okamžitě řešila a vždy mi velmi ochotně a mile pomohla. Ráda bych touto cestou paní Večeřové poděkovala. Je vždy velmi milá a nikdy mi nedala nejevo, že ji zbytečně obtěžuji mými dotazy a prosbami. Dostala jsem a stále dostávám od paní Večeřové důležité rady a podporu v další práci se seniory v Nemecku. Paní Večeřová pracuje profesionálně a zároveň velmi lidsky. Jsem ráda, že jsem v dnešní době narazila na tuto poctivou sprostředkovací agenturu. EP.

Milý človíček

lenca, 25. 2. 2011 13:56

Spolupráce s paní Večeřovou byla skvělá. Kdykoliv jsem se na ní obrátila, byla velmi vstřícná a snažila se co nejdříve vyhovět, případný problém promptně vyřešit. Určitě s ní zase ráda budu spolupracovat, protože je to moc milý človíček, blízký i mé dušičce


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4