Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mé zkušenosti s paní Večeřovou.

Naďa z Přerova, 24. 1. 2013 18:45

Chci touto cestou poděkovat a pochválit,pani Janu Večeřovou.Poznala jsem ji když jsem hledala práci pečovatelky a byla mile překvapena.Přijemná,ochotná,vstřícná a za velmi krátkou dobu,jsem odjížděla k rodině,kterou mi našla.Kdykoliv jsem se na pani Janu obrátila,setkala jsem se s ochotou.Protože jezdim do Německa autem,přes Brno,vždycky jsem byla pozvaná na odpočinutí a posezení u dobré kávy.Při zpáteční cestě po více jak 500km,každý kdo řídí auto ví jak takove posezeni,zdělení svých zkušeností s rodinou,od které jedete a pochopení,pohladí po duši.A takové pohlazení paní Večeřová rozdává s ůsměvem.Přesto se najdou takove,které z chyb kterých se samy svým chováním dopouštějí,viní a osočují právě pani Janu.Vadí mi to,budme rádi,že takovou pani vůbec máme.Já osobně,čím déle spolupracuji s pani Večeřovou,tím více si ji vážím a jsem ráda,že jsem měla to štestí a při hledání,potkala právě jí.Hodně zdaru,dobrých pečovatelek,spokojenosti,přeje Naďa z Přerova.

Pochvala a přání pro paní Janu

Tichá, 14. 1. 2013 13:09

Janinko, konečně se dostávám k emilu, abych vám mohla popřát do novéhu roku hodně zdravíčka a pohody. Zasloužíte si jen to nejhezčí, protože jste fakticky poklad. Pečovatelku dělám už moc let, takže můžu říct, že jsem zkušená harcovnice. Vyzkoušela jsem různé agentury a chci vám říct, že jsem moc ráda, když jsem narazila právě na vás. Klaním se vaši laskavosti. Vždycky a s velikou ochotou a trpělivostí jednáte s lidmi. Vím to i od jiných pečovatelek, se kterými se stkávám při mém cestování do Německa a zpět. Všichni si vás moc a moc chválí. Kdybych byla muž a nosila bych klobouk, tak bych ho před vámi smekla. Děkuji vám za všechno.

Připojuji se ke všem spokojeným ženám...

Kamila Špráchalová, 26. 11. 2012 19:40

paní Jana poradí, pomůže, zprostředkuje, postará se, je v kontaktu s pečovatelkou....k tomu je velmi milá, laskavá, vstřícná... no prostě ...kdyby se agenturám udělovaly hvězdičky za kvalitu, pak dávám paní Janě 5 hvězdiček! Paní Jana je prostě nej !


Dobrý den p.Janinko

Simona Plachá, 25. 10. 2012 17:25

chci vás jen touto cestou pozdravit, ikdyž jsme spolu stále v kontaktu přes telefon. Vždycky mne potěší, když mi do rodiny zavoláte. Jste opravdu moc milá a pečlivá. Jak víte, tady je vše v pohodě, všichni jsou na mne hodní. I vy jste poklad, ale to jsem vám už mnohokrá řekla. Simča

DÍKY MOC

Lenka K, 21. 8. 2012 11:31

pročítám komentáře, které máte na svých stránkách a musím říci, že je to vše pravda. Vy jste opravdu veliké Sluníčko, které umí pomoci. Jsem ráda, že jsem natrefila právě na vás, protože jste super ženská.

Zdravím vás paní Jano

Majka Pavlíková, 2. 7. 2012 17:13

a děkuji za všechno, co jste pro mne udělala. Nebýt vás, seděla bych ještě teď doma a bez peněz. Jste super ženská a je na vás spolehnutí. díky moc.

srdečné poděkování

Jana Kirnaková, 30. 6. 2012 21:41

Absolutně špičkové jednání, pohotovost poradit .Ve výsledku to pro mně znamená, že mám práci, kterou jsem dlouho sháněla. Přeji hodně správných pečovatelek a všechno dobré. JANA K.

Všem

Bendová Mrkéta, 12. 6. 2012 11:32

Moc milá paní Janinko, pročítám vaše stránky a chci se připojit ke všem, kteří tady píšou, že jste milá a vstřícná. Je to pravda. Jste moc ochotná a trpělivá a já vám chci za všechno poděkovat. Umíte poradit a jenom díky vám jsem si troufla a rozhodla se, že tuto práci chci dělat. Pracuji už dlouho se seniory, ale jen v Čr. Německy se domluvím dobře, takže vyřídím všechny formality a brzy se ozvu...Markéta

Tisicere diky

Alena Kratochvilova, 24. 5. 2012 14:04

Mila Janicko, po 5 tydnech V Nemecku Vam musim moc a moc podekovat za vsechno, co jste pro me udelala, jak jste mi vse trpelive vysvetlila, poradila, kdykoliv jsem to potrebovala a i nyni, kdy jsem v Nemecku jste mi velkou oporou. Mohu s klidnym svedomi napsat, ze mam opravdu stesti v zivote, ze jsem potkala prave Vas. Kdyby vsechny firmy v nasi republice i ve svete pracovali tak svedomite a srdecne jako Vy, byla by to nadhera. Jsem Vasi velkou dluznici. Posilam mnoho pozdravu a preji krasny den. Vase Alena

Pozdrav z dovolené

Simona Plachá, 27. 4. 2012 9:23

Pěkný den vám přeji, p.Jano. Posílám vám pozdrav z dovolené. Stále si říkám, jak sem moc ráda, že jsem vás poznala a mohu s klidným svědomím napsat, že již teď se těším na návrat do ,,mé rodiny´´
v Německu. Vše je tam totiž v pohodě. Děkuji za vše a zdraví vás
Simča

Pozdrav z Kladna

Eva Nosková, 26. 3. 2012 11:27

Paní Večeřová, děkuji vám moc za vaši trpělivost. Umíte dobře poradit a všechno vysvětlit. Nyní si s klidem zajistím potřebné věci a v co nejkratším čase vám vše pošlu. Těším se na spolupráci s vámi. Z Kladna vás zdraví Eva Nosková

Poděkování

Majča z Pardubic, 16. 2. 2012 13:12

Všechno, co je tady napsané, je pravda. Paní Jana je bezvadná ženská i když ji neznám osobně. Ale i kontakt přes telefon mi stačí k tomu, abych věděla, že je to moc milá a ochotná paní, která umí s klidem všechno vysvětlit a umí poradit. Jsem ráda, že jsem oslovila právě vás.

Moc děkuji

Dáša, 16. 2. 2012 12:17

Chci poděkovat za profesionální a velmi lidský přístup paní jany k nám pečovatelkám.Mrzí mně,že se známe jen z telefonů a emailů,musí to být skvělá žena,jakých je dnes málo.Jsem ráda,že s ní mohu spolupracovat a hlavně se nebát ji zavolat nebo napsat při vzniklých problémech.Ty řeší s nadhledem a vždy v pohodě.Ještě jednou děkuji,že Vás máme...... Dáša

Móóóc milá paní Jani

xy, 9. 2. 2012 9:08

Jméno s určitých důvodu raději psát nebudu, ale vy určitě víte, kdo jsem. Musím vám poděkovat. Vy ani netušíte, jakou mám radost, že všechno klaplo a našla jste mi jinou rodinu během dvou týdnů. Veškeré informace o rodině pana Johana, které jsem od vás dostala předem, se shodují se skutečností. Měla jsem trochu obavy, protože informace o rodině, které jsem měla od předešlé agentury, to se nedá ani slovy vyjádřit. Prostě horor, proto jsem se bála. To víte, vždy jedeme do nejistoty, ale s vámi se bát nemusím. Vím, že na vás se mohu spolehnout. Děkuji......

paní Jano děkuji

Slavíčková Renata, 23. 1. 2012 18:28

Rodinu od vás jsem získala během 14ti dnů. Vše je v pořádku. Jednání s vámi je jako procházka po rozkvetlé louce. Jste sluníčko a já vám moc děkuji.

Děkuji

Pavlína Janková, 10. 1. 2012 16:02

Jsem ráda, že jsem vás poznala. Děkuji za vaši trpělivost a dobré rady. V rodině Wagner se mi moc líbí, je to bezva rodina. Ještě jednou moc děkuji.

Milá osůbka

Věra Pavlíčková, 21. 12. 2011 9:07

Paní Jano, chci vám touto cestou moc a moc poděkovat. Jsem ráda, že jsem našla kontakt právě na vás. Vaše jednání je velice profesionální. Nevěřila bych, že i v uspěchané době se najde někdo, kdo umí s lidmi jednat jako vy. Rodina Schlicker je milá a dost mi pomáhají. Ještě jednou vám tímto děkuji a přeji hezké Vánoce. Vaše spokojená ovečka Věra

Poděkování

Uhlíková St, 3. 10. 2011 9:46

Vážená paní Večeřová,
nikdy bych nevěřila ,že budu mít to štěstí spolupracovat s agentůrou Vašeho jména. Né jen profesionální ale i lidský přístup je Vaší devizí.
Velice Vám děkuji.

Paní Večeřová, děkuji.

Jitka Šikulová, 10. 6. 2011 16:04

Paní Večeřová, chci Vám moc poděkovat za Váš přístup, jaký máte ke klientům. Obrátila jsem se na Vás s prosbou o spolupráci při zprostředkování práce pečovatelky v Německu a nevycházím z údivu, jak hladce, příjemně a mile komunikace s Vámi probíhá. Myslím si, že mnoha českým lidem by neškodilo jít k Vám do učení. Můžete být opravdu spokojená, děláte svou práci velmi dobře, na vyoké profesní úrovni, jste rychlá, trpělivá, situace řešíte s přehledem, umíte poradit, klient se s Vámi cítí bezpečně a obstaráván, což je pro něj důležité. Jsem velmi ráda, že s vámi mohu spolupracovat, budu Vás všude chválit a doporučovat.

Děkuji vám

Alice T., 16. 9. 2011 12:40

Jsem velice ráda, že jsem na vás našla kontakt. Nevěřila jsem, že ještě jsou lidé, jako vy. Jste velice milá a máte laskavý přístup. Odpověděla jste mi vždycky ochotně na moje otázky a velice jste mi pomohla. Děkuji vám moc.