Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pečovatelka Německo

Helena Šimková, 29. 5. 2014 20:51

Dobrý den pani Večeřová ,vyzkoušela jsem několik agentur a zjistila jsem ,že vy reagujete okamžitě a nejste arogantní jako pražské agentury.Můžete mi najít práci jen jednoho pacienta? Děkuji Helena Šimková Omlouvám se Vám

Výborná agentura

Helena D, 20. 11. 2014 11:55

Není třeba se moc rozepisovat, naprosto seriózní agentura, spolehlivá, důvěryhodná, taktní,....atd. veškerá superlativa.
Podnikám již 18let, tak o podnikatelském prostředí vím celkem
mnoho, proto p. Večeřovou jakožto českou agenturu coby zprostředkovatelskou agenturu pro činnost pečovatelského personálu ve spolupráci s německou agenturou musím jen pochválit a doporučit.

Hodnocení a poděkování

Hana Miklovičova, 29. 10. 2014 13:41

Chci touto cestou podekovat paní Janě Večeřové.Jsou to již pomalu čtyři roky ,kdy jsem se rozhodla pro práci pečovatelky v Německu.Procházela jsem na interneru různé agentury a nabídky a skončila u její agentury-nelituji-Je to příjemná paní,dá se sní normálně povykládat o všem ne jenom o práci.Pro mě je kontakt s domovem velmi důležitý at je to moje rodina nebo paní Večeřová.Je velice lidská a má pochopení pro naše jak pracovní tak rodinné problemy.Ještě jednou děkuji.

Doporučení

Hana P, 24. 9. 2014 12:38

Práce pečovatelky se stala mým životním posláním. Jsem velice ráda, že jsem poznala paní Janu Večeřovou a že s ní mohu spolupracovat, protože je skvělá a já jsem si tak splnila svůj sen - pracovat v této profesi. Práce paní Jany Večeřové je na vysoké úrovni, má perfektní jednání, přístup ke klientům, pohotovost poradit, je obětavá, rychlá, trpělivá, vstřícná, milá, klient se cítí bezpečně.
Spolupráci s p.Večeřovou rozhodně doporučuji. Hana P.

Velké díky

Jarmila Hr., 22. 9. 2014 18:57

Velice si vážím,že můžu s vámi spolupracovat.Výborné ,vstřícné ,milé jednání s absolutní spolehlivostí.Vaše pochopení poctivý přístup .Jsem moc ráda,že jsem právě s vámi .
Jste zkušená tolerantní žena a nám mnohdy při náročné práci dodáváte podporu a pochopeni.Ještě jednou díky.

Děkuji

DadlaMadla, 22. 9. 2014 13:42

,,Chtěla bych touto cestou poděkovat p.J.Večeřové za pomoc a lidský přístup k pečovatelkám,které pracují v německých rodinách.Někdy je tato práce trošku složitá a právě přístupu p.Večeřové k nám,který je skvělý a hodně všem pomůže.V Německu pracuji již 3.rokem a jsem velice spokojena.Moc děkuji a p.Večeřové přeji co nejvíce spokojených klientů a taky pečovatelek....Všem držím palce.Miluška D."

Poděkování

Milena, 22. 9. 2014 8:31

Empatie,spolehlivost,trpělivost, v dnešním uspěchaném světě,ne-všední jev a tak vím,že rodiny,kterým s vaší kolegyní poskytujete služby mají štěstí,protože do jejich domovů pomáháte vracet klid štěstí,spokojenost a lásku,mírníte bolest a za to vám oběma patří dík a i já děkuji náhodě,která mi dovolila pro vás pracovat. Děkuji.Milena

Poděkování

Jana, 22. 9. 2014 8:09

Srdečné pozdravení pro pani Večeřovou
Chci jen stručně vyjádřit jak je dobře v dnešním světe, když člověk natrefí na Ty správné lidi, jako já když jsem marně scháněla tento druh práce. Spolupráce s pani Janou hodnotím na jedničku v četně spolupráce s Kristou = věčné sluníčko
A nám dohromady pevné zdraví,nervy,rozvážnost...JANA K.

Poděkování

Jolana, 16. 9. 2014 14:24

Dobrý den paní Jano,chtěla bych moc poděkovat za vstřícné jednání a hlavně za pomoc při odstartování mé práce v Německu a za důvěru v mé schopnosti a znalosti.Také bych Vám chtěla poděkovat za Váš humorný,milý a reálný vztah k pečovatelkám,i když věřím,že ne vždy je Vám do smíchu a že často sama prožíváte krušné chvíle. Jolana R.

pro paní Janu

Ungerová Eva, 16. 9. 2014 10:36

Děkuji paní Janě Večeřové za jeji vstřícne a milé jednání za její pomoc a ochotu vždy jsem se mohla na paní Večeřovou obrátit s prosbou či problémem pokaždé mi bylo vyhověno s pozdravem Ungerová Eva

Pozdraveníčko z Německa

Michala, 15. 9. 2014 21:57

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala p. Janě za perfektní spolupráci. V srpnu to byl rok, co jsem přešla k vám a nemohu si stěžovat. Jsem vám moc vděčná za příležitost s vámi spolupracovat. Z vlastní zkušenosti vím, že takový lidí, jako jste vy je jako šafránu. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám jen to nej a žádné mráčky nad hlavou :)

Poděkování za skvělou spolupraci s agenturou.

Dasa. Uničov, 15. 9. 2014 20:12

Chci se přidat k té řadě komentářů, která tady už je a poděkovat p. Večeřové za skvělou spolupraci', rychle jednani, trpělivost, pevne nervy atd. Vše se ani nedá napsat a vyjadřit slovy. Jsem rada, že jsem v Německu diky této agentuře a vřele doporučuji všem, kdo má zajem o tuto praci. Přeji nám všem pečovatelkám a hlavně p. Večeřové ať nám spoluprace dlouho vydrží. Ještě jednou děkuji. Dagmar R.

1.krok bývá nejtěžší,ale s oporou paní Večeřové, se dá hravě zvládnout.

Nikola Risplerová - Rokycany, 30. 7. 2014 20:55

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaší důvěru,kterou jste do mě vložila, když jsem Vás ve svých 21 letech žádala o práci v Německu. Dnes už jsou to 4 roky a opravdu mohu jen potvrdit, že spolupráce s Vámi a kolegyní Christel je opravdu bezproblémová. Cokoliv jsem potřebovala, mi bylo a je obratem zodpovězeno a ráda bych vyzdvihla především Vaše pochopení pro případ, když pečovatelka v době svého volna v ČR nemůže z jakýchkoliv důvodů vzít záskok v jiné rodině. Určitě je to pro Vás nelehké,ale i přes to nezanevřete na pečovatelku a s úsměvem s ní spolupracujete dále. Určitě také nelituji poplatku, který si účtujete jednou za rok. Někoho určitě napadne pracovat i bez agentury, možná kvůli vidině, že si vyděláte více, ale určitě to nedoporučuji. Kdykoliv můžete onemocnět, nebo z rodinných důvodů nebudete moci odjet či předčasně odjet z německa a v takovém případě je práce této agentury nenahraditelná. Jak zde mnoho lidí píše, jste velmi milá,vstřícná a ochotná, sama jsem neměla možnost Vás osobně poznat, ale dala bych za Vás ruku do ohně, jelikož vím že spokojenost pečovatelek v německých rodinách je u Vás na 1. místě. Děkuji a přeji mnoho spolehlivých pečovatelek a ještě více spokojených rodin.

štěstí ve výběru agentury

Radka Kánská 11.7. 2014, 11. 7. 2014 15:53

Již 3 roky spolupracuji s p.Večeřovou a mohu její agenturu jen doporučit. Jsem moc spokojená,protože co slíbí,to také dodrží. Doufám,že tuto práci budu moci vykonávat ještě hodně let,proto přeji p.Večeřové pevné nervy,zdraví a mnoho dobrých pečovatelek.

spokojenost

Lucie K. alias medvidek, 26. 6. 2014 12:51

Vazena p.Vecerova,
chtěla bych Vam podekovat za Vasi spolupraci a vstricnost,za rychlost v umisteni do rodiny,nasla jste mi milou a slusnou rodinu,dobre zaplacenou a kde se pečovatelka citi klidne a bez stresu.Vazim si Vasi spoluprace a obdivuji Vas za Vasi trpelivost a pevne nervy,ackoliv to není lehke.Dekuji Vam,protoze ja jsem nesmirne spokojena a vsem pecovatelkam,ktere znam o Vas povim,aby vedely,ze práce přes agenturu nemusi byt vždy peklo na zemi,ale také slusne a mile jednani.Dekuji ještě jednou a zdravim Vas.Lucka K. alias medvídek...

Jarní pozdrav pro vás

Krista z Hlučína, 23. 4. 2014 11:16

Posílám pozdrav od nás, z Hlučínska a těším se, že se spolu určitě setkáme a dáme si něco dobrého, až v létě navštívíte náš kraj. Moc se na vás těším, protože jste mi hodně pomohla. Našla jste mi v Německu rodinu, kde mohu ještě uplatnit svoje letité zkušenosti pečovatelky. Jsem ráda, že jste a že jsem vás mohla poznat. Přeji vám jen samé hezké věci.

poděkování pro vás paní Jano

Váchová Veronika, 9. 1. 2014 17:37

Paní Jano, byla bych ráda, kdyby se o vás dovědělo co nejvíce lidí, protože vaše vyčerpávající informace jsou dokonalé a perfektní. Proto jsem se rozhodla napsat alespoň na vaše stránky pár vět. Obdivuji vaši trpělivost, s jakou jste mi dokázala všchno vysvětlit. Jste milá a laskavá. Děkuji moc a přeji vám zárověň jen to nejhezčí v celém roce 2014.

Spolupráce s agenturou

Martina Zimová, 9. 7. 2013 15:57

Pracuji jako pečovatelka v Německu už několik let. V posledních měsících pracuji pod agenturou Jany Večeřové. Tuto spolupráci považuji za nejlepší, s jakou jsem se setkala. Milé a vlídné "zacházení", téměř denní spolupráce pro pomoc při obtížích, 100% diskrétnost a obrovská trpělivost.
Paní Večeřová děkuji a těším se na další spolupráci

Děkuji

Bradáčková Babeta, 31. 5. 2013 13:39

p.Večeřová,chci vám ještě jednou poděkovat aspoň takto.Byla jsem mile překvapena vašim vlídným jednáním a ochotou odpovědět mi na všechny otázky ohledně zajištění rodiny v Německu. Jste perfektní a já jsem ráda,že jsem dala na doporučení mé kamrádky a oslovila jsem právě vás.Opravdu jste bezvadná osůbka, s vámi se nebojím a těším se na spolupráci.Děkuji.

Srdečné poděkování

Zdenka,Vrchlabí, 8. 3. 2013 11:52

Milá paní Janičko,touto cestou Vám chci podškovat,za Vaší ochotu,trpělivost,lidskost,rychlost,jste prostě báječná a profesionální.Všem děvčatum,které hledají tuto práci,vřele doporučiji,agenturu paní Jany a paní z německé agentury s kterou se spojíte,je taky velice milá dáme,takže žádné obavy a klidně volejte.